SCANDPOL – o firmie

Strona główna » SCANDPOL – o firmie

Prosto z serca Kaszub – produkujemy i dostarczamy klientom wyroby drewniane już od 30 lat!

SCANDPOL prowadzony jest przez rodzinę Mrozowicz. Przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku z inicjatywy Piotra Mrozowicza. Posiada dwie filie w Sulęczynie, w województwie pomorskim. Nasza firma specjalizuje się w produkcji palet drewnianych – zarówno uniwersalnych euro palet, jak i palet specjalnych, przemysłowych, jednorazowych oraz tzw. skrzyniopalet.

Stawiamy na jakość produktów oraz zadowolenie klientów. Wszystkie nasze palety wytwarzane są z drewna spełniającego surowe standardy, co pozwala na długotrwałe użytkowanie naszych produktów. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii, proces produkcji jest nie tylko precyzyjny, ale również przyjazny dla środowiska, co potwierdzają posiadane przez nasze przedsiębiorstwo certyfikaty.

W ofercie hurtowni palet SCANDPOL znajdują się nie tylko palety, ale również inne wyroby drewniane. Między innymi sklejki stosowane w wielu gałęziach przemysłu, boazerie, którymi można ozdobić i ocieplić ściany czy sufity oraz skrzynie drewniane, doskonałe dla rolnictwa lub sadownictwa. Oferujemy też suche i mokre drewno opałowe, pocięte na poręczne polana, i odpady opałowe bez żadnych dodatków chemicznych.

Nasze produkty trafiają do klientów w całej Polsce i Europie. Dysponujemy osiemnastoma odpowiednio wyposażonymi ciężarówkami oraz zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców. Dzięki temu możemy transportować palety i inne produkty szybko i bezpiecznie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami i do nawiązania współpracy z firmą SCANDPOL.